„ROLNICZKI MOTOREM INNOWACJI GOSPODARSTW ROLNYCH W POLSCE”

 

<< powrót

 

KONKURS KRAJOWEJ RADY IZB ROLNICZYCH I RADY DS. KOBIET I RODZIN Z OBSZARÓW WIEJSKICH PRZY KRIR WE WSPÓŁPRACY Z WOJEWÓDZKIMI IZBAMI ROLNICZYMI „ROLNICZKI MOTOREM INNOWACJI GOSPODARSTW ROLNYCH W POLSCE”

Zapraszamy do udziału w IV edycji KONKURSU pn. ,,Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”. Inicjatorem Konkursu jest Rada ds. Kobiet i Rodzin z obszarów Wiejskich przy KRIR. Konkurs skierowany jest do kobiet rolniczek i odbywa się raz na dwa lata, począwszy od 2017 roku.

Celem Konkursu jest promocja ważnej roli, jaką kobiety odgrywają na obszarach wiejskich i identyfikacja innowacyjnych działań przez nie podejmowanych w gospodarstwach rolnych.

Do Konkursu mogą zgłaszać się pełnoletnie kandydatki prowadzące lub współprowadzące gospodarstwo rolne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać według położenia gospodarstwa, poprzez przesłanie od 30 listopada 2023 roku do dnia 15 lutego 2024 roku formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami pocztą elektroniczną na adres e-mailowy warmińsko-mazurskiej izby rolniczej:

  •  na adres: wmirol@wmirol.org.pl,

Formularz zgłoszeniowy stanowią załączniki do regulaminu Konkursu.

regulamin IV edycji konkursu Kobiet 2024

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Comments are closed.