Wyjazd na zimowisko w dniu 28.01.2023 r.

 

<< powrót

 

Biuro Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej informuje, że dzieci wyjeżdżają na zimowisko do miejscowości Kościelisko w dniu 28.01.2023 r. , zaś powrót 03.02.2023 roku
OŚRODEK Rewita Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 103, 34-511 Kościelisko https://www.rewita.pl/obiekty/zakopane-koscielisko/

Wyjazd w dniu 28.01.2023 roku o godzinie:
7:30 kontrola autokaru Mrągowo
08:30 Mrągowo – Mc Donaldʼs, ul. Olsztyńska 21
09:30 Olsztyn, Tomaszkowo – Mc Donald ul. ul. Rozwojowa 1
Planowany przyjazd do Kościeliska ok godz. 18:30 – 19:00, godzina może ulec zmianie w zależności od sytuacji panującej na drodze w czasie jazdy.

Proszę o potwierdzenie telefoniczne 89/5340567 lub 89/527-71-89. lub mailowe wmirol@wmirol.org.pl miejsca w którym będzie wsiadało do autokaru.

ZABIERAMY ZE SOBĄ OBOWIĄZKOWO:
x Legitymację
x Przybory toaletowe, dwa ręczniki
x Piżamę, bieliznę,
x Ciepłe bluzy 2 szt.
x Długie spodnie,
x Dres (wygodne ubranie),
x Obuwie na zmianę do chodzenia w pomieszczeniu,
x Obuwie kryte, nieprzemakalne, nadające się na wędrówki,
x Ciepłe ubrania, kurtki, spodnie przystosowane na górskie wędrówki piesze,
x Szalik rękawiczki, czapkę,
x Pozostałe ubrania wg uznania przewidując różne warunki pogodowe,
x Mały plecak na wycieczki,
x Strój kąpielowy, klapki,
x DOBRY HUMOR
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za przedmioty wartościowe tj. np. telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, itp.

Rodzice zobowiązani są do osobistego odbioru dzieci wracających z zimowiska.
W razie braku możliwości osobistego odbioru dziecka, rodzic zobowiązany jest poinformować o tym fakcie kierownika zimowiska oraz przygotować pisemne upoważnienie dla osoby, która będzie odbierała dziecko.

WAŻNE:
W przypadku, gdy dziecko przyjmuje lekarstwa, wymagane jest przekazanie informacji w jakich dawkach lekarstwo jest przyjmowane przez dziecko. Prosimy o spakowanie niezbędnych dla dziecka leków w osobną torebkę, podpisanie oraz zamieszczenie informacji o dawkowaniu. Leki powinny zostać oddane pani pielęgniarce zaraz po przyjeździe do ośrodka. Dziecko nie może przyjmować lekarstw samodzielnie, nawet jeśli chodzi o leki np. przeciwbólowe.

Rodzice zobowiązani są do osobistego odbioru dzieci wracających z zimowiska.
W razie braku możliwości osobistego odbioru dziecka, rodzic zobowiązany jest poinformować o tym fakcie kierownika zimowiska oraz przygotować pisemne upoważnienie dla osoby, która będzie odbierała dziecko.

W załączeniu:
lista co zabrać
program zimowiska

„Wypoczynek letni w formie turnusów wyjazdowych dla dzieci rolników w 2023 roku organizowany przez Krajową Radę Izb Rolniczych we współpracy z Warmińsko-Mazurską Izbę Rolniczą został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 900,00zł na każdego uczestnika”.

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Comments are closed.