Konferencji „Nowoczesna Produkcja – Świnie“.

 

<< powrót

 

V edycja cyklu konferencji Nowoczesna Produkcja Zwierzęca
Nowoczesna Produkcja Zwierzęca – ŚWINIE

Miesięcznik farmer zaprasza 30 stycznia 2019 r. do Uzdrowiska Wieniec-Zdrój, gdzie  odbędzie się konferencja z producentami trzody chlewnej.

Nas konferencji zostaną poruszone  tematy, które w najbliższym czasie będą zarówno wpływać na poprawę opłacalności chowu, jak i pozwolą skutecznie uchronić się przed najgroźniejszymi czynnikami chorobotwórczymi występującymi w stadach świń. W wystąpieniach ekspertów nie zabraknie też odpowiedzi na pytania, jak przetrwać na coraz to trudniejszym rynku produkcji świń, tak by jednocześnie nie zapomnieć o rozwoju gospodarstwa.

Spotkanie rozpoczniemy od zapoznania się z produkcją świń jednego z czołowych producentów trzody chlewnej z woj. kujawsko-pomorskiego, który odpowie nam na pytania, jak inwestować i rozbudowywać fermę świń, jakie innowacje w wyposażeniu chlewni sprawdzają się w praktyce oraz jak utrzymać opłacalność produkcji w niepewnym i często niekorzystnym otoczeniu rynkowym. To wystąpienie będzie również okazją do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń, które na pewno przyczynią się do zdobycia nowej porcji wiedzy.

 

Jesteśmy przekonani, że porcja informacji i praktycznych porad, które dla Państwa przygotowaliśmy, pozwoli na lepsze obranie kierunku rozwoju gospodarstwa i doprecyzowanie profilu produkcji świń.

Więcej:  http://www.farmer.pl/konferencje/nowoczesna-produkcja-swinie,82456.html

Do pobrania: zaproszenie 2019 DRUK

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *