KOMUNIKAT Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w sprawie uboju świń i wykazu rzeźni zatwierdzonych do uboju trzody chlewnej w województwie warmińsko – mazurskim.

 

<< powrót

 

Warmińsko – Mazurski Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Olsztynie informuje, że nie ma ograniczeń związanych z ubojem świń pochodzących z obszaru ochronnego (strefa żółta) i z obszaru z ograniczeniami (strefa czerwona ) pod warunkiem, że przemieszczane świnie pochodzące ze strefy czerwonej spełniają wymagania określone § 4 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń , z dnia 06 maja 2015 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 290) .

Jednocześnie podajemy do Państwa wiadomości listę zatwierdzonych zakładów uboju trzody chlewnej funkcjonujących na terenie naszego województwa:

Lp. Rzeźnia WNI
1 Zakład Uboju Przetwórstwa Mięsa Filip Jasiński
11-200 Bartoszyce
ul.B. Prusa 3
28013801
2 Zakład MIęsny Józef Malinowski
13-220 Rybno
ul.Wyzwolenia 90
28030204 (zakład zawieszony)
3 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Tadeusz Kamiński
82-335 Gronowo Elbląskie
ul. Przemysłowa 11A
28043801
4 ANIMEX FOODS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
ODDZIAŁ W EŁKU
19-300 Ełk
ul. Suwalska 86
28050201
5 PINI BEEF BY PIEMONT
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna
11-500 Giżycko
Antonowo, ul. Browarna 1
28060101
(zakład zawieszony)
6 Zakład Mięsny
Dariusz Eksterowicz
11-500 Giżycko
Świdry 32
28060201
7 Stanisław Kowalkowski Ubojnia  zwierząt gospodarskich
14-260 Lubawa
Fijewo 53
28070102
8 Skup  i  Ubój Zwierząt Rzeźnych „KĄSEK” Bogdana Kwiatkowska i Zdzisław Kwiatkowski
spółka jawna w Kisielicach
14-220 Kisielice
ul. Kolejowa 2A
28070103
9 Zakład Usług Masarskich Sławomir Rudaś
14-230 Zalewo
ul. Traugutta 16
28070203
10 ZAKŁAD MIĘSNY KAWSCY SP.J.,
14-240 Susz                                                                      Różnowo 7A
28070204
11 Ubój i Sprzedaż Mięsa   Andrzej Kotyla Artur Kotyla
13-100 Nidzica
Rozdroże
28113801
12 Ubojnia Trzody
Rafał Jabłoński
13-324 Grodziczno 4
28120106
13 Ireneusz Jabłoński
13-304 Radomno
Chrośle 42
28123801
14 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Kurzętniku z/s Marzęcice
13-314 Marzęcice ul. Nowomiejska 9
28120201
15  MARDI Sp. z o.o.
11-300 Biskupiec
ul. Olsztyńska 3
Zakłady Mięsne „WARMIA” Zakład Uboju
11-300 Biskupiec
ul. Olsztyńska 3
28140104
16 Zakład Masarski „TOMUŚ” Tomasz Reihs
11-015 Olsztynek
Królikowo 39a
28143802
17 Zakład Masarski
Michał Kreczkowski
14-310 Miłakowo
ul.Daszynskiego 4
28150203
18 Ubojnia Zwierzat Rzeźnych Gucin                                      Spółka Cywilna Matusiak Marek Matusiak Lilla
14-105 Łukta
Gucin
28153801
19 Zakład Mięsny BEKON Małgorzata Strug Krusińska
11-210 Sępopol ul. Prusa 2
28013601 (zakład zawieszony)
20 Zakład Uboju Antoni Rapa
11-440 Reszel
ul. Płowce 5
28083601 (zakład zawieszony)
21 ‚MASARNIA ANDRYSZCZYK”
Rafał Andryszczyk
19-420 Kowale Oleckie
ul. Kościuszki 58
28133601
22 PPUH „JAREN”
Jan Jurski
19-400 Olecko
ul. Rzeźnicka 6
28133602
23 Masarnia
Jerzy Skorupski
19-400 Olecko
ul. Produkcyjna 21
28133603
24 Zakład Mięsny Małgorzata Szeraszewicz
19-400 Olecko
Lesk 1
28133604
25 Ubojnia Zwierząt
Stanisław Siniuk
11-600 Węgorzewo
Janówko 3c
28193601

 

Wykaz do pobrania:

Zatwierdzone rzeźnie uboju trzody chlewnej woj. warmińsko – mazurskie

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *