XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU

 

<< powrót

 

Od kwietnia 2016 roku trwają prace nad realizacją kolejnej, XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU.

Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych oraz JM Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Patronat medialny sprawuje Wydawnictwo APRA za pośrednictwem miesięcznika „Przedsiębiorca Rolny” oraz multiportalu rolnego „Agropolska”.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie zwróciło się o zgłoszenie kandydatów do tytułu „Rolnik-Farmer Roku” do Oddziałów Terenowych Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodków Doradztwa Rolniczego oraz Izb Rolniczych, które zgłaszają kandydatów do w oparciu o załączoną ankietę konkursową w terminie do 18 czerwca 2016. Rolników mogą także zgłaszać Członkowie Stowarzyszenia.

Zgodnie z regulaminem Konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy uczestniczyli w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu. W tych przypadkach należy szczególne podkreślić dane promujące osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXIII edycji Konkursu nastąpi w lutym 2017 roku w Warszawie.

więcej: http://www.farmer-roku.pl/konkurs/xxiii-edycja-konkursu

 

 


7 odpowiedzi na “XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *