Zaproszenia na I posiedzenia rad Powiatowych
Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej:

http://wmirol.org.pl/2019/07/31/zaproszenie-pierwsze-posiedzenia-rad-powiatowych-w-mir/

 

Wyniki z wyboru Przewodniczących Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej i Delegatów na Walne Zgromadzenie W-MIR

 

<< powrót

 

Trwają pierwsze posiedzenia Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, podczas których członkowie Rad w głosowaniach tajnych wybierają spośród swojego grona Przewodniczącego Rady Powiatowej oraz Delegata na Walne Zgromadzenie.
Wyniki będą aktualizowane na bieżąco, zgodnie z harmonogramem posiedzeń.

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie olsztyńskim:
Jan Heichel – Przewodniczący
Antoni Nikiel – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie nowomiejskim:
Jan Rochewicz – Przewodniczący
Leszek Sargalski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie elbląskim:
Roman Puchalski – Przewodniczący
Andrzej Łowczak – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie mrągowskim:
Adam Woźniel – Przewodniczący
Witold Sańko – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie braniewskim:
Jerzy Salitra – Przewodniczący
Mirosław Pawlukowski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie gołdapskim:
Krzysztof Kazaniecki – Przewodniczący
Mieczysław Pińczak – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie lidzbarskim:
Marek Kuźniewski – Przewodniczący
Zbigniew Godzieba – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie iławskim:
Wiesław Musiał – Przewodniczący
Zenon Sugalski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie oleckim:
Mirosław Borowski – Przewodniczący
Andrzej Steckiewicz – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie ostródzkim:
Zofia Stankiewicz – Przewodnicząca
Urszula Suchocka – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie bartoszyckim:
Agnieszka Kobryń – Przewodnicząca
Józef Pich – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie nidzickim:
Piotr Miecznikowski – Przewodniczący
Wojciech Szypulski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie ełckim:
Krzysztof Wiśniewski – Przewodniczący
Jan Kamiński – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie piskim:
Antoni Dąbrowski – Przewodniczący
Stanisław Stachelek – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie działdowskim:
Bartłomiej Lewalski – Przewodniczący
Marcin Sarnowski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie kętrzyńskim:
Kazimierz Wróblewski – Przewodniczący
Roman Kuriata – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie węgorzewskim:

Robert Nowacki – Przewodniczący

Jan Skrypoczko – Delegat

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *