WYBORY DO IZB ROLNICZYCH!
<< powrót
W niedzielę 28 lipca 2019 roku w godz. 8.00-18.00 w 33 okręgach wyborczych odbędą się wybory Członków Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej.
W głosowaniu mogą uczestniczyć płatnicy podatku rolnego i z działów specjalnych produkcji rolnej znajdujący się na spisach wyborczych. Na terenie każdej gminy znajduje się jeden lokal wyborczy, najczęściej w budynku Urzędu Gminy.
Jak głosować?
Okręgi jednomandatowe:
Głosować można wyłącznie na jednego kandydata, stawiając znak „x” w kratce z prawej strony po nazwisku i imieniu kandydata. Postawienie znaku „x” w więcej niż jednej kratce lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.
Okręgi dwumandatowe:
Głosować można na maksymalnie dwóch kandydatów, stawiając znak „x” w kratkach z prawej strony po nazwiskach i imionach dwóch kandydatów. Postawienie znaku „x” w więcej niż dwóch kratkach lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.
Lista kandydatów w wyborach do Rad Powiatowych Warmińsko–Mazurskiej Izby Rolniczej wg okręgów (alfabetycznie)
POWIAT BARTOSZYCKI
Okręg wyborczy nr 1, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Bartoszyce, lokal wyborczy: Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza OT biura w Bartoszycach, ul. Kętrzyńska 45 A, 11-200 Bartoszyce
ALEKSIEJCZUK BOGDAN
HUSZCZA ROBERT
PRZYBYSZ MARCIN
Okręg wyborczy nr 4, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Górowo Iławeckie, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Kościuszki 17, 11-220 Górowo Iławeckie
DUDKIEWICZ TOMASZ
PICH JÓZEF
STUPIENKO EWA
POWIAT BRANIEWSKI
Okręg wyborczy nr 7, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Braniewo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo
GURSZTYN TOMASZ
KAZIMIERCZUK EWA
SALITRA JERZY
Okręg wyborczy nr 9, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Frombork, lokal wyborczy: Urząd Miasta i Gminy, ul. Młynarska 5a, 14-530 Frombork
BAKINOWSKI HENRYK KONSTANTY
KAMIŃSKI ZBIGNIEW DOMINIK
KÜHN KAROLINA
Okręg wyborczy nr 13, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Wilczęta, lokal wyborczy: Świetlica Środowiskowa w Wilczętach, 14-405 Wilczęta
KULASIŃSKA MARIA
MACHNIK SYLWESTER
POCHODAJ BOGDAN
POWIAT DZIAŁDOWSKI
Okręg wyborczy nr 15, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Działdowo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Księżodworska 10, 13-200 Działdowo
BOJAROWSKI KAROL WOJCIECH
PERGOŁ ŁUKASZ JAKUB
RADZKI KRZYSZTOF
Okręg wyborczy nr 19, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Rybno, lokal wyborczy: Ochotnicza Straż Pożarna w Rybnie, ul. Lubawska 15, 13-220 Rybno
BIELECKI TOMASZ
KONICZ MARCIN
LEWALSKI BARTŁOMIEJ
POWIAT ELBLĄSKI
Okręg wyborczy nr 23, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Markusy, lokal wyborczy: Świetlica Wiejska w Markusach, 82-325 Markusy
ABRAMOWSKI MARIUSZ ŁUKASZ
KARPIUK JÓZEF
LAZUR KRZYSZTOF CEZARY
Okręg wyborczy nr 26, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Pasłęk, lokal wyborczy: Urząd Miasta i Gminy, Pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk
JASEK PAWEŁ
LEWANDOWSKI TOMASZ
MŁYNARCZYK ZDZISŁAW JAN
POWIAT EŁCKI
Okręg wyborczy nr 31, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kalinowo, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mazurska 8, 19-314 Kalinowo
KAMIŃSKI JAN IRENEUSZ
PAWŁOWSKI ARTUR
WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF
Okręg wyborczy nr 32, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Prostki, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. 1-go Maja 44B, 19-335 Prostki
BORKOWSKI KRZYSZTOF
KIERSNOWSKI ŁUKASZ
WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF IGNACY
POWIAT GIŻYCKI
Okręg wyborczy nr 34, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Giżycko, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach ul. Olsztyńska 54,11-500 Giżycko
BALEWICZ ADRIAN
DULNIAK KRZYSZTOF ROBERT
MIECZNIKOWSKI WŁADYSŁAW
Okręg wyborczy nr 38, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Ryn, lokal wyborczy: Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie (dawne Ryńskie Centrum Kultury), ul. Szkolna 1, 11-520 Ryn
JASZCZ PAWEŁ
KOŁODZIEJCZYK MARZENA GRAŻYNA
MATYJASEK PAWEŁ
Okręg wyborczy nr 39, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Wydminy, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 1, 11-510 Wydminy
CITKOWSKI ANDRZEJ
FIT ANTONI
HERBSZT MAŁGORZATA
KASPROWICZ EWA KINGA
POWIAT IŁAWSKI
Okręg wyborczy nr 45, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kisielice, lokal wyborczy: Sala Arkadia w Kisielicach, ul. Polna 1, 14-220 Kisielice
DZIEDZIC ARKADIUSZ
SZOSTAK MAREK
ZAŁĘCKA KATARZYNA MARIA
Okręg wyborczy nr 49, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Zalewo, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Częstochowska 8, 14-230 Zalewo
GĄSIOR ZBIGNIEW ADAM
KLINICKI DANIEL
KOWALSKI TADEUSZ
POWIAT KĘTRZYŃSKI
Okręg wyborczy nr 50, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Barciany, lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Barcianach, ul. Nowa 1a, 11-410 Barciany
DROZD PIOTR
KONOPACKI KRZYSZTOF
ŁAPIN MAREK
Okręg wyborczy nr 54, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Reszel, lokal wyborczy: Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu., ul. Mickiewicz 4, 11-400 Reszel
GERWATOWSKI KRZYSZTOF
LUCHOWSKI ROMAN
PIKULICKI JAN BOGDAN
Okręg wyborczy nr 55, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Srokowo, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, Plac Rynkowy 14, 11-420 Srokowo
CAŁKOWSKI ŁUKASZ
HATALAK KAROL
KURIATA ROMAN BOGDAN
POWIAT NIDZICKI
Okręg wyborczy nr 68, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kozłowo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Mazurska 3, 13-124 Kozłowo
EIDTNER ALICJA
PISAREWICZ KRZYSZTOF
TOŁŁOCZKO AGNIESZKA
Okręg wyborczy nr 69, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Nidzica, lokal wyborczy: Urząd Miejski, Pl. Wolności 1, 13-100 Nidzica
BIEŃKOWSKI TOMASZ
CZAJKOWSKI WITOLD
MIECZNIKOWSKI PIOTR
POWIAT NOWOMIEJSKI
Okręg wyborczy nr 70, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Biskupiec, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 4, 13-340 Biskupiec Pomorski
MODRZEWSKI MARIAN ZBIGNIEW
RUTKOWSKI RADOSŁAW MAREK
WIŚNIEWSKI BARTOSZ KAZIMIERZ
ZIEJEWSKI ZBIGNIEW
Okręg wyborczy nr 72, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kurzętnik, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Grunwaldzka 39, 13-306 Kurzętnik
DOMŻALSKI JACEK JAN
GŁOWACKI ADAM JACEK
KŁOSOWSKI RAFAŁ
ROCHEWICZ JAN
Okręg wyborczy nr 73, jednomandatowy, obejmujący obszar gminy Nowe Miasto Lubawskie, lokal wyborczy: Miejskie Centrum Kultury, ul. 19-go Stycznia 17A, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
DERESZEWSKI WOJCIECH
MAZURKIEWICZ DANUTA EWA
POWIAT OLECKI
Okręg wyborczy nr 76, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Olecko, lokal wyborczy: Urząd Miejski, Pl. Wolności 3, 19-400 Olecko
KRUPIŃSKI KONRAD
RONKIEWICZ MAGDALENA
WRÓBLEWSKI GRZEGORZ
Okręg wyborczy nr 77, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Świętajno, lokal wyborczy: Urząd Gminy, Świętajno 104, 19-411 Świętajno
KONEWKO DARIUSZ
SUS KAROL WOJCIECH
ZIELIŃSKI BOGUSŁAW
POWIAT OLSZTYŃSKI
Okręg wyborczy nr 87, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Olsztynek, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Ratusz 1, 11-015 Olsztynek
CHMIELEWSKI KRZYSZTOF
CICHOCKI SZCZEPAN TADEUSZ
ROSTKOWSKI JACEK TOMASZ
POWIAT OSTRÓDZKI
Okręg wyborczy nr 97, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Morąg, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. 11 Listopada 9, 14-300 Morąg
FLAK MAREK
STRZYLAK DARIUSZ
SUCHOCKA URSZULA MONIKA
POWIAT PISKI
Okręg wyborczy nr 102, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Pisz, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Gizewiusza 5, 12-200 Pisz
CWALIŃSKI ARKADIUSZ
GÓRSKI HENRYK WITOLD
RUTKOWSKI WIESŁAW JERZY
POWIAT SZCZYCIEŃSKI
Okręg wyborczy nr 108, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Szczytno, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Łomżyńska 3, 12-100 Szczytno
DRĘŻEK KRZYSZTOF
ŁADA DOROTA ZOFIA
NIEDŻWIECKI SZYMON
Okręg wyborczy nr 110, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Świętajno, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Grunwaldzka 15, 12-140 Świętajno
BEŁCIKOWSKI GRZEGORZ SEBASTIAN
CICHY MAREK
PIELOSZCZYK HENRYK
POWIAT WĘGORZEWSKI
Okręg wyborczy nr 112, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Budry, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Wojska Polskiego 27, 11-606 Budry
DENEKA JAROSŁAW
KRÓLIK JAN
MACZUGA DANIEL
Okręg wyborczy nr 114, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Węgorzewo, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Zamkowa 3, 11-600 Węgorzewo
MASIUL KRZYSZTOF FRANCISZEK
RYMSZEWICZ ALICJA
SKRYPOCZKO JAN