WYBORY DO IZB ROLNICZYCH!

 

<< powrót

 

W niedzielę 28 lipca 2019 roku w godz. 8.00-18.00 w 33 okręgach wyborczych odbędą się wybory Członków Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej.

W głosowaniu mogą uczestniczyć płatnicy podatku rolnego i z działów specjalnych produkcji rolnej znajdujący się na spisach wyborczych. Na terenie każdej gminy znajduje się jeden lokal wyborczy, najczęściej w budynku Urzędu Gminy.

Jak głosować?

Okręgi jednomandatowe:

Głosować można wyłącznie na jednego kandydata, stawiając znak „x” w kratce z prawej strony po nazwisku i imieniu kandydata. Postawienie znaku „x” w więcej niż jednej kratce lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

 

Okręgi dwumandatowe:

Głosować można na maksymalnie dwóch kandydatów, stawiając znak „x” w kratkach z prawej strony po nazwiskach i imionach dwóch kandydatów. Postawienie znaku „x” w więcej niż dwóch kratkach lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

 

Lista kandydatów w wyborach do Rad Powiatowych  Warmińsko–Mazurskiej Izby Rolniczej wg okręgów (alfabetycznie)

 

POWIAT BARTOSZYCKI

Okręg wyborczy nr 1, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Bartoszyce,  lokal wyborczy: Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza OT biura w Bartoszycach, ul. Kętrzyńska 45 A, 11-200 Bartoszyce

ALEKSIEJCZUK BOGDAN

HUSZCZA ROBERT

PRZYBYSZ MARCIN

 

Okręg wyborczy nr 4, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Górowo Iławeckie, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Kościuszki 17, 11-220 Górowo Iławeckie

DUDKIEWICZ TOMASZ

PICH JÓZEF

STUPIENKO EWA

 

POWIAT BRANIEWSKI

Okręg wyborczy nr 7, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Braniewo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo

GURSZTYN TOMASZ

KAZIMIERCZUK EWA

SALITRA JERZY

 

Okręg wyborczy nr 9, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Frombork, lokal wyborczy:  Urząd Miasta i Gminy, ul. Młynarska 5a, 14-530 Frombork

BAKINOWSKI HENRYK KONSTANTY

KAMIŃSKI ZBIGNIEW DOMINIK

KÜHN KAROLINA

 

Okręg wyborczy nr 13, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Wilczęta, lokal wyborczy: Świetlica Środowiskowa w Wilczętach, 14-405 Wilczęta

KULASIŃSKA MARIA

MACHNIK SYLWESTER

POCHODAJ BOGDAN

 

POWIAT DZIAŁDOWSKI

Okręg wyborczy nr 15, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Działdowo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Księżodworska 10, 13-200 Działdowo

BOJAROWSKI KAROL WOJCIECH

PERGOŁ ŁUKASZ JAKUB

RADZKI KRZYSZTOF

 

Okręg wyborczy nr 19, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Rybno, lokal wyborczy: Ochotnicza Straż Pożarna w Rybnie, ul. Lubawska 15, 13-220 Rybno

BIELECKI TOMASZ

KONICZ MARCIN

LEWALSKI BARTŁOMIEJ

 

POWIAT ELBLĄSKI

Okręg wyborczy nr 23, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Markusy, lokal wyborczy:  Świetlica Wiejska w Markusach, 82-325 Markusy

ABRAMOWSKI MARIUSZ ŁUKASZ

KARPIUK JÓZEF

LAZUR KRZYSZTOF CEZARY

 

Okręg wyborczy nr 26, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Pasłęk, lokal wyborczy: Urząd Miasta i Gminy, Pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk

JASEK PAWEŁ

LEWANDOWSKI TOMASZ

MŁYNARCZYK ZDZISŁAW JAN

 

POWIAT EŁCKI

Okręg wyborczy nr 31, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kalinowo, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mazurska 8, 19-314 Kalinowo

KAMIŃSKI JAN IRENEUSZ

PAWŁOWSKI ARTUR

WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF

 

Okręg wyborczy nr 32, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Prostki, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. 1-go Maja 44B, 19-335 Prostki

BORKOWSKI KRZYSZTOF

KIERSNOWSKI ŁUKASZ

WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF IGNACY

 

POWIAT GIŻYCKI

Okręg wyborczy nr 34, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Giżycko, lokal wyborczy:  Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach ul. Olsztyńska 54,11-500 Giżycko

BALEWICZ ADRIAN

DULNIAK KRZYSZTOF ROBERT

MIECZNIKOWSKI WŁADYSŁAW

 

Okręg wyborczy nr 38, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Ryn, lokal wyborczy: Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie (dawne Ryńskie Centrum Kultury), ul. Szkolna 1, 11-520 Ryn

JASZCZ PAWEŁ

KOŁODZIEJCZYK MARZENA GRAŻYNA

MATYJASEK PAWEŁ

 

Okręg wyborczy nr 39, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Wydminy, lokal wyborczy:  Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 1, 11-510 Wydminy

CITKOWSKI ANDRZEJ

FIT ANTONI

HERBSZT MAŁGORZATA

KASPROWICZ EWA KINGA

 

POWIAT IŁAWSKI

Okręg wyborczy nr 45, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kisielice, lokal wyborczy: Sala Arkadia w Kisielicach, ul. Polna 1, 14-220 Kisielice

DZIEDZIC ARKADIUSZ

SZOSTAK MAREK

ZAŁĘCKA KATARZYNA MARIA

 

Okręg wyborczy nr 49, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Zalewo, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Częstochowska 8, 14-230 Zalewo

GĄSIOR ZBIGNIEW ADAM

KLINICKI DANIEL

KOWALSKI TADEUSZ

 

POWIAT KĘTRZYŃSKI

Okręg wyborczy nr 50, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Barciany, lokal wyborczy: Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Barcianach, ul. Nowa 1a, 11-410 Barciany

DROZD PIOTR

KONOPACKI KRZYSZTOF

ŁAPIN MAREK

 

Okręg wyborczy nr 54, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Reszel, lokal wyborczy: Miejski Ośrodek Kultury w Reszlu., ul. Mickiewicz 4, 11-400 Reszel

GERWATOWSKI KRZYSZTOF

LUCHOWSKI ROMAN

PIKULICKI JAN BOGDAN

 

Okręg wyborczy nr 55, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Srokowo, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, Plac Rynkowy 14, 11-420 Srokowo

CAŁKOWSKI ŁUKASZ

HATALAK KAROL

KURIATA ROMAN BOGDAN

 

POWIAT NIDZICKI

Okręg wyborczy nr 68, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kozłowo, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Mazurska 3, 13-124 Kozłowo

EIDTNER ALICJA

PISAREWICZ KRZYSZTOF

TOŁŁOCZKO AGNIESZKA

 

Okręg wyborczy nr 69, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Nidzica, lokal wyborczy: Urząd Miejski, Pl. Wolności 1, 13-100 Nidzica

BIEŃKOWSKI TOMASZ

CZAJKOWSKI WITOLD

MIECZNIKOWSKI PIOTR

 

POWIAT NOWOMIEJSKI

Okręg wyborczy nr 70, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Biskupiec, lokal wyborczy: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 4, 13-340 Biskupiec Pomorski

MODRZEWSKI MARIAN ZBIGNIEW

RUTKOWSKI RADOSŁAW MAREK

WIŚNIEWSKI BARTOSZ KAZIMIERZ

ZIEJEWSKI ZBIGNIEW

 

Okręg wyborczy nr 72, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Kurzętnik, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Grunwaldzka 39, 13-306 Kurzętnik

DOMŻALSKI JACEK JAN

GŁOWACKI ADAM JACEK

KŁOSOWSKI RAFAŁ

ROCHEWICZ JAN

 

Okręg wyborczy nr 73, jednomandatowy, obejmujący obszar gminy Nowe Miasto Lubawskie, lokal wyborczy: Miejskie Centrum Kultury, ul. 19-go Stycznia 17A, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

DERESZEWSKI WOJCIECH

MAZURKIEWICZ DANUTA EWA

 

POWIAT OLECKI

Okręg wyborczy nr 76, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Olecko, lokal wyborczy: Urząd Miejski, Pl. Wolności 3, 19-400 Olecko

KRUPIŃSKI KONRAD

RONKIEWICZ MAGDALENA

WRÓBLEWSKI GRZEGORZ

 

Okręg wyborczy nr 77, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Świętajno, lokal wyborczy: Urząd Gminy, Świętajno 104, 19-411 Świętajno

KONEWKO DARIUSZ

SUS KAROL WOJCIECH

ZIELIŃSKI BOGUSŁAW

 

POWIAT OLSZTYŃSKI

Okręg wyborczy nr 87, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Olsztynek, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Ratusz 1, 11-015 Olsztynek

CHMIELEWSKI KRZYSZTOF

CICHOCKI SZCZEPAN TADEUSZ

ROSTKOWSKI JACEK TOMASZ

 

POWIAT OSTRÓDZKI

Okręg wyborczy nr 97, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Morąg, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. 11 Listopada 9, 14-300 Morąg

FLAK MAREK

STRZYLAK DARIUSZ

SUCHOCKA URSZULA MONIKA

 

POWIAT PISKI

Okręg wyborczy nr 102, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Pisz, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Gizewiusza 5, 12-200 Pisz

CWALIŃSKI ARKADIUSZ

GÓRSKI HENRYK WITOLD

RUTKOWSKI WIESŁAW JERZY

 

POWIAT SZCZYCIEŃSKI

Okręg wyborczy nr 108, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Szczytno, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Łomżyńska 3, 12-100 Szczytno

DRĘŻEK KRZYSZTOF

ŁADA DOROTA ZOFIA

NIEDŻWIECKI SZYMON

 

Okręg wyborczy nr 110, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Świętajno, lokal wyborczy:  Urząd Gminy, ul. Grunwaldzka 15, 12-140 Świętajno

BEŁCIKOWSKI GRZEGORZ SEBASTIAN

CICHY MAREK

PIELOSZCZYK HENRYK

 

POWIAT WĘGORZEWSKI

Okręg wyborczy nr 112, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Budry, lokal wyborczy: Urząd Gminy, ul. Wojska Polskiego 27, 11-606 Budry

DENEKA JAROSŁAW

KRÓLIK JAN

MACZUGA DANIEL

 

Okręg wyborczy nr 114, dwumandatowy, obejmujący obszar gminy Węgorzewo, lokal wyborczy: Urząd Miejski, ul. Zamkowa 3, 11-600 Węgorzewo

MASIUL KRZYSZTOF FRANCISZEK

RYMSZEWICZ ALICJA

SKRYPOCZKO JAN

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *