ZIMOWISKO W BIAŁYM DUNAJCU – NABÓR UCZESTNIKÓW

 

<< powrót

 

WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WRAZ Z KRAJOWĄ RADĄ IZB ROLNICZYCH ZAPRASZA NA 10 DNIOWE ZIMOWISKO W BIAŁYM DUNAJCU (NARTY-SNOWBOARD)

piękna, malownicza wieś

Biały Dunajec to piękna, malownicza wieś podhalańska, która znajduje się w powiecie tatrzańskim, w pobliżu Zakopanego, uznawany jest za „Serce Podhala”.

ZAKWATEROWANIE:

OŚRODEK KOLONIJNO-WCZASOWY „U GUTA” www.bialydunajec.uguta.tur1.eu

W pobliżu liczne szlaki turystyczne i stoki z wyciągami narciarskimi

NARTY:

Stoki w zależności od pogody i opadów śniegu w okolicy Poronina

WYŻYWIENIE: 5 posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

1 dzień – wyjazd z ustalonego miejsca zbiórki, przyjazd do Białego Dunajca, zakwaterowanie, ciepła kolacja

2 dzień – 10 dzień – pobyt w Białym Dunajcu – realizacja programu (narty –snowboard)

10 dzień – powrót do domu

CENA ZAWIERA: 

– zakwaterowanie (9 noclegów),

– wyżywienie (5 posiłków dziennie + prowiant na drogę powrotną),

– opiekę pedagogiczną i medyczną,

– ubezpieczenie,

– wycieczkę do Zakopanego (Krupówki, oscypki, skocznia),

– pobyt na basenie w Aquaparku, w Zakopanym (atrakcje wodne: zjeżdżalnie, dzika rzeka, kaskady, masaże wodne),

– wycieczki krajoznawcze – między innymi Poronin, Gubałówka,

– kulig z ogniskiem i kiełbaskami,

– program – 5 dniowe wstępne szkolenie jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami (wyposażenie w sprzęt i karnety w cenie),

– zabawy na śniegu oraz konkursy,

– transport na zimowisko i z powrotem, z miejsca zbiórki.

 

CENA: 600,00 zł

Termin: 23.01.2018 r. – 01.02.2018 r.

 

Wypoczynek zimowy w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

 

Dokumenty niezbędne do zakwalifikowania uczestnika kolonii:
1. wypełniony i podpisany oryginał karty kwalifikacyjnej wraz z regulaminem uczestnika wypoczynku – w załączeniu: karta kwalifikacyjna ZIMOWISKO2018_GUT_II_turnus;
2. podpisane oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych uczestnika/ów wypoczynku – wzór w załączeniu: Oświadczenie rodziców zgoda;
3. oryginalne zaświadczenie z oddziału regionalnego lub placówki terenowej KRUS, wystawione na co najmniej jednego z rodziców/opiekunów prawnych –
wzór w załączeniu: wzór zaświadczenia KRUS.

UWAGA! Na zaświadczeniu musi znaleźć się pełen adres, tj. ulica i nr domu/mieszkania, kod pocztowy i poczta, jeżeli rodzic/opiekun prawny pobiera rentę to na zaświadczeniu musi być informacja czy jest to renta stała, jeżeli nie to na jaki okres została przyznana (od-do).

W przypadku, gdy adres zamieszkania uczestnika jest inny niż adres na zaświadczeniu z KRUS należy dołączyć wyjaśnienie rodzica, dlaczego jest rozbieżność w adresie zamieszkania – wzór w załączeniu: Oświadczenie o zmienionym adresie.

4.    dowód wpłaty 600 zł od osoby na konto Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej BGŻ S.A. Oddział w Olsztynie nr 88 2030 0045 1110 0000 0045 1220 z dopiskiem imię i nazwisko uczestnika, 23.01-01.02.2018 rok zimowisko Biały Dunajec lub dokonać wpłaty w kasie W-MIR w Olsztynie ul. Lubelska 43 A, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

UWAGA! Nabór na zimowisko rozpoczyna się w dniu 10.01.2018 roku od godziny 9.00  liczba miejsc ograniczona!

W przypadku dużego zainteresowania, organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników z powodu wyczerpania miejsc.

Zapisy na zimowisko prowadzi pani Katarzyna Godlewska – tel. 089 534 05 67, 089 527 71 89, po zakwalifikowaniu w ciągu 3 dni roboczych należy dostarczyć komplet dokumentów wraz z dowodem wpłaty do Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, ul. Lubelska 43A, 10-410 Olsztyn. Nie dostarczenie dokumentów we wskazanym terminie powoduje skreślenie z listy uczestników zimowiska.

Po zamknięciu listy uczestników, na prośbę zainteresowanych, może zostać utworzona lista miejsc rezerwowych, które w przypadku rezygnacji osób z listy podstawowej wchodzą kolejno w ich miejsca.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *